+420 773 245 872

OBJEVTE KOUZLO PERFEKCIONISTICKÉHO PŘÍSTUPU!

Na každé zakázce si dávám záležet, jako by byla má první!

Jaký jsem?

Řídím se heslem „Jaký si to uděláš, takový to máš!“ Nehledám výmluvy, ale řešení. Jsem chorobný perfekcionista a nedám si pokoj, dokud není výsledek v mých očích stoprocentní. Svému klientovi odevzdám jen dílo, o kterém jsem skálopevně přesvědčen a za kterým si stojím.

 

Co o mně říkají mí spokojení klienti?

 

Svou živnost jsem postavil na základech a znalostech, které mi za čtyři roky působení vštípila regionální televize. Tyto znalosti po celou dobu svého působení na volné noze neustále obohacuji a rozšiřuji, abych mohl poskytovat služby na co nejvyšší možné úrovni. 

 

„Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokonočil školu, je navždy beznadějně odsouzen k průměrnosti.“

Napoleon Hill

 

EXKLUZIVITA

Chci, aby má videa přispívala k budování luxusní image značky mých klientů a aby mí klienti i díky mým videím válcovali svou konkurenci. Proto si buďte jistí, že pokud se dohodneme na dlouhodobé spolupráci, nikdo z Vašich konkurentů během naší spolupráce už videa ode mě mít nebude!

PEČLIVOST

Svůj produkt chápu jako prostředek, kterým mí klienti chtějí zaujmout své stávající i potencionální zákazníky, případně partnery. Proto si na každém projektu dávám záležet, jako by byl prvním projektem, na kterém pracuji a který má rozhodnout o mé profesní budoucnosti. Každý jednotlivý projekt zároveň chápu jako součást své prezentace, která musí být bezchybná. Z těchto dvou důvodů bych si nedovolil odevzdat klientovi dílo, se kterým sám nejsem ztotožněn a za kterým si nestojím.

INVENCE

Snažím se, aby každý nový projekt byl originální. Neustále vymýšlím, čím svá videa okořenit, aby se jimi mí klienti rádi chlubili. Ve střihu si dovolím i to, co je ostatním zapovězené. 

SCHOPNÝ TÝM

I když si buduji osobní značku, je jen velmi málo zakázek, na kterých pracuji sám. Mým cílem není umět všechno a napůl, ale jednu věc a pořádně. Proto činnosti jako grafiku, fotky, světla, zvuk a další přenechávám odborníkům. Za dobu, co se pohybuji v oboru videa jsem potkal mnoho lidí, kteří se živí profesemi s videem spjatými. Z několikaleté selekce potom vykrystalizovala sestava, kterou můžete vidět níže. To jsou lidé, kteří mi pomáhají v tom, že mohu svým klientům nabízet služby na špičkové úrovni.


 • Vladimír Kožíšek
  osvětlovač
  Matador plzeňské video scény. Když začínal natáčet, snad nikdo z našeho týmu (kromě Přemka) ještě nebyl na světě. Na první pohled trochu výstřední. Se světly to ale fakt umí!
 • Tomáš Tesař
  fotograf
  Milovník selfíček a všeho kolem nich. Jeho oblíbená věta: „Když ten novej ajfoun má lepší selfí kameru.“ Tuto svou klukovskou hravost dokáže přenést i do fotek a právě to je na něm jedinečné.
 • Jan Svoboda
  grafik | herec
  Jeden z nejvíc free lidí, které znám. Nedělá si hlavu jen tak z něčeho a „prostě to tam posílá!“ Na jeho grafických návrzích je svobodná mysl hodně znát - v tom nejlepším slova smyslu samozřejmě.
 • Přemysl Haas
  zvukař
  Spolu s Láďou Kožíškem nejzkušenější člen týmu. Díky svým mnohaletým zkušenostem vládne zvuku podobně jako Láďa světlům.